faaliyet_alanlari.jpg
Küresel bir ekonominin temelinde, etkili altyapı ağlarına sahip olmak yatar. Ülkelerin büyümesi ve gelişebilmesi için, rekabetçi ulaşım hizmetlerini güvenli bir şekilde sunması ve bu hizmetlerin sürdürülebilir olması gerekmektedir.

Karayolları; demiryolu, havayolu ve liman gibi ulaşım sistemlerini birbirine bağladığı için, önemli bir ulaşım ögesidir. Bundan dolayıdır ki, verimli bir ulaşım altyapısına sahip olmak, farklı ulaşım sistemleri arasındaki koordinasyonun düzgün kurulmasını gerektirir.

ERGÜNLER Altyapı Grubu, gerçekleştirdiği önemli projeler ile hizmet götürdüğü işveren ve toplumlara, sürdürülebilir gelişim, sosyo-ekonomik büyüme ve güvenli seyahat imkanı sağlar.

ERGÜNLER; İzmir – Aydın Otoyolu inşasın da başlamış olduğu otoyol, köprü ve tünel projesine devamen Erdemli – Silifke yolu, İyidere – Ayrım İkizdere İl Yolu, Ankara Sivas Demiryolu Yerköy Yozgat Sivas Arası Altyapı işi ve benzeri bitirmiş olduğu diğer projeleri ile 1994 yılından bu yana Otoyol, köprü, tünel, viyadük, hızlı tren ve gerekli tüm inşaat aktivitelerini yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir.