İzmir Aydın Otoyolu Sasalı Kavşağı – 2. Ana Jet Üssü Kavşağı Arası Yapımı


Proje Hakkında


      • Projenin Adı : İzmir Aydın Otoyolu
      • Projenin Yeri : İzmir - Aydın
      • İşveren : Kutlutaş - DILLINGHAM

Proje Tanıtımı

Yol, Otoyol ve Tünel İnşaatı ( Toprak işleri; Patlatma, kazı, dolgu, üstyapı; Konkasörle agrega üretimi, Asfalt plenti işletmesi, Alttemel, Pilentmiks temel, Bitümlü temel, Binder, Aşınma ve katkılı aşınma asfalt kaplamaları, sanat yapıları; hazır beton üretimi, menfez, kutu kesitli altgeçitler, istinat duvarı, köprü inşaatı, Viyadük inşaatı, tünel inşaatı, prekast öngermeli kiriş imalatı, prekast beton, betonarme boru, fore kazık, kum kazık, taş kazık, püskürtme beton, ankraj, diletasyon derzi, izolasyon, betonarme bina inşaatı, çelik konstrüksiyon, kalorifer, elektrik ve sıhhi tesisat işleri, drenaj işleri, beton ve çelik boru montajı, yağmur ve yeraltı suyu drenajları, içme suyu, kanalizasyon hatları, beton ve taş kaplamalı her boyutta kanal işleri, dere ıslahı ve dere derivasyon işleri, peyzaj işleri, ölçme işleri, güvenlik ve trafik levhaları montajı, yol çizgileri çizilmesi, Reflektif Buton Yerleştirilmesi, Otoyol ve Tünel aydınlatma işleri )

İzmir Aydın Otoyolu Sasalı Kavşağı – 2. Ana Jet Üssü Kavşağı Arası Yapımı - TÜRKİYE'NİN. Yolunu Belirliyoruz. GÜVEN. İnşa Ediyoruz. ERGÜNLER. Hayata Enerji Veriyoruz. İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu ''Ergünler Yol Yapı''. Alt Yapı.
ERGÜNLER, üstlendiği projelerde; mühendislik, inşaat ve devreye alma aktivitelerini, kendi bünyesindeki kaynakları kullanarak gerçekleştirmiştir. Üstlendiği bu projelerde, kalite, iş güvenliği ve iş programı önceliklerini göz ardı etmeden var gücüyle çalışmıştır.
İzmir Aydın Otoyolu Sasalı Kavşağı – 2. Ana Jet Üssü Kavşağı Arası Yapımı, ergünler,yol yapı,inşaat,alt yapı,Yol inşaatları,Köprü,Hidroelektrik,rüzgar enerji,santralleri,kentsel gelişim projeleri,hes,res,ges,asfalt,viyadük,yüksek hızlı tren,kentsel dönüşüm