Küçük Sanayi Köprülü Kavşağı (Gül Kavşağı)


Proje Hakkında


      • Projenin Adı : Küçük Sanayi Köprülü Kavşağı
      • Projenin Yeri : Bursa / Türkiye
      • İşveren : Bursa Büyükşehir Belediyesi

Proje Tanıtımı

Yol ve Köprülü Kavşak inşaatı ( Toprak işleri; kazı, dolgu, üst yapı; sanat yapıları; kutu kesitli alt geçit, istinat duvarları, köprü inşaatı, batçık inşaatı, elektrik ve yol aydınlatma işleri, drenaj işleri, beton boru işleri, yağmur suyu drenajları, yeşil alanların otomatik sulanması işleri, peyzaj işleri, oto korkuluk işleri )

Küçük Sanayi Köprülü Kavşağı (Gül Kavşağı) - TÜRKİYE'NİN. Yolunu Belirliyoruz. GÜVEN. İnşa Ediyoruz. ERGÜNLER. Hayata Enerji Veriyoruz. İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu ''Ergünler Yol Yapı''. Alt Yapı.
ERGÜNLER, üstlendiği projelerde; mühendislik, inşaat ve devreye alma aktivitelerini, kendi bünyesindeki kaynakları kullanarak gerçekleştirmiştir. Üstlendiği bu projelerde, kalite, iş güvenliği ve iş programı önceliklerini göz ardı etmeden var gücüyle çalışmıştır.
Küçük Sanayi Köprülü Kavşağı (Gül Kavşağı), ergünler,yol yapı,inşaat,alt yapı,Yol inşaatları,Köprü,Hidroelektrik,rüzgar enerji,santralleri,kentsel gelişim projeleri,hes,res,ges,asfalt,viyadük,yüksek hızlı tren,kentsel dönüşüm